BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Patyčios - kova su vėjo malūnais?

Patyčios - senas dalykas, egzistavęs matyt visur ir visada. Tiek prie ruso, tiek prie lito, tiek prie euro, jos nesikeičia. Aš ne Šventoji, bet ir ne Palanga, visko būna, papletkinam ir su seneliais apie kaimo pažįstamus, kas ko pasiekė, kas ko nepasiekė, bet kartais ribos būna peržengiamos.

Visai viena, kai apie žmogų už akių papletkina grupelė draug(i)ų (stereotipas, kad vaikinai nepletkina, bet tarkim.), bet visai kas kita, kai patyčios pereina į viešą erdvę ir iš žmogaus žvengia ne grupelė žmonių, o pusė fakulteto. Taip, aš turiu konkretų pavyzdį.

Situacija tokia. Nauja Fakulteto idėja- straipsnių ciklas, skirtas susipažinti su pirmakursiais. Iš kiekvienos studijų programos parenkamas vienas studentas papasakoja šiek tiek apie save, kodėl pasirinko šią studijų kryptį, ir t.t. išreiškia džiaugsmą ir viltį kažką pakeisti, būti geru specialistu and all fun, rainbows and butterflies. Viskas gražu, nors ir jaučiasi, kad dauguma su rožiniais akiniais, bet tikrai nėra jau TAIP blogai, kad reiktų verkti.

Ir va iš tokio pozityvu trykštačio žmogaus prasidėjo patyčios viešoj erdvėj. Po įmestu minėtu straipsniu ėmė daugėti pašaipių komentarų.
„Po metų verks.”
„Išsipildė svajonė, ir tuoj suduš.”
,, Ta akimirka, kai istoji i univera, nespeji net rusgejo pirmos sulaukt, ir jau tampi meme”
‘’ -Pagalvojau : ar mes turėtume jam pasakyt?
-Ne! Jam daug smagiau, kai nezinos, kodel ji koridoriuose visi atpazista. ”

Panašių ciniškų komentarų susilaukė ir straipsnis po medicinos studentų interviu.

Atrodo, brandūs žmonės universitete renkasi, bet va. Gerai, jei minėtam žmogui dzin tokios kalbos, gal tai ir bus boost’as į dar didesnį populiarumą, bet jautresnį žmogų tokie komentarai gali tikrai įskaudinti ar net sugniuždyti. Anksčiau ar vėliau žmogus ras grupę, (o gal tą post’ą jam tiesiog kažkas parodys) prisijungs ir pamatys, kad iš jo ne tik išsijuokė o ir dar gerai apstūmė. Už ką? Už nieką. Nes nu juk smagu :)

Ar tikrai mes #esaMFaini, chebra?

Rodyk draugams

Žmonių tipai vaistinėse

Šiokie tokie pastebėjimai apie į vaistinę ateinančius žmones. Žmonių yra visokių, bet per įvairias situacijas labiausiai man į galvą įsirėžė šie:

1. Tipiniai normalūs, pagarbiai elgiasi su aplinkiniais, atstovi eilėse jei tokios būna.
2. Žmonės, kurie jau matosi, kad nieko nepirks, bet visvien trinasi aplink ir tarp lentynų.
3. Žmonės, paprašantys konsultacijos ir viską kraunantys konsultantui į rankas. Tipo, nešiok mano prekes.
4. Žmonės, bandantys išsiverkt receptinių vaistų be receptų.
a) Žmonės, kurie gavę receptinių vaistų be recepto kitą dieną jį atneša.
b) Žmonės, kurie gavę receptinių vaistų be recepto, nors išsiverkė jų kruvinom ašarom ir prisiekinėjo viskuo kas brangu ir šventa kitą dieną atnešti receptą- neatneša.
5. Žmonės su netramdomais, klykiančiais ir visas prekes išmėtančiais vaikais.
6. Senyvo amžiaus žmonės, kasdien ateinantys pasimatuoti spaudimą.
7. Bobutės, paliekančios ‘arbatpinigių’ už ‘gerą pakonsultavimą’.
8. Slapti pirkėjai
9. 15-metės mergaitės perkančios nėštumo testus, kuriom negali parduot kontraceptikų, nes jie parduodami nuo 18 metų. Žodžiu, pastoji, ir lauki iki kol sueis 18, kad galėtum nusipirkt kontraceptikų :D
10. Žmonės prie bajerio, visur bandantys išskelt kokį juoką ir ieškantys pritariančių žvilgsnių
11. Akis drąskantys, nagli žmonės, bandantys prasigrūst pro eilę, rodantys nepasitenkinimą, kad KODĖL čia NĖRA šito vaisto??!
12. Žmonės, įlekiantys į vaistinę likus 5 min iki užsidarymo su šūsniu receptų. Nice.
13. Žmonės, įlekiantys į vaistinę likus 5 min iki užsidarymo ir prašantys parduoti kokį gerą kosmetinį drėkinantį kremuką ir micelinio vandens. Sekmadienį. Vėlai vakare.
14. Penktadienio 13 žmonės. Arba žmonės po pilnaties poveikiu

Rodyk draugams